ابعاد مبل باید چگونه باشد؟

ابعاد مبل

پارچه. رنگ سبک. اینها عوامل مهمی هستند که هنگام خرید مبل راحتی باید در نظر داشته باشیم. با این حال ، این لیست چیزی را که نه چندان بصری است بلکه مهم است ، کنار می گذارد: عمق مبل. کاناپه ای را انتخاب کنید که خیلی عمیق یا خیلی کم عمق باشد و مبل راحتی داشته باشید اما استفاده از آن راحت نباشد. و ما معتقدیم که راحتی برای یک مبل بسیار مهم است.

مطمئن نیستید که مبل شما باید چقدر عمیق باشد؟ اجازه دهید ما کمک کنیم.

اندازه استاندارد مبل چیست؟

هیچ قانون سخت و سریع برای اندازه مبل وجود ندارد ، اگرچه استاندارد 40 اینچ عمق ، 60 اینچ عرض ، 36 اینچ طول و ارتفاع صندلی 19 اینچ دارد. اما موارد بزرگتر و کوچکتر را مشاهده خواهید کرد ، که به شما امکان می دهد یکی را متناسب با نیاز خود پیدا کنید.

ارتفاع متوسط ​​مبل

ارتفاع مبل مبل Bassett مبلمان هارلان
ارتفاع استاندارد مبل می تواند بین 30 اینچ تا 36 اینچ متغیر باشد که اندازه گیری متداول در بیشتر مبلمان نشسته است. با این حال ، بر اساس اندازه اتاق نشیمن و خانه ، ممکن است متوجه شوید که مبل موردنظر شما باید بالاتر یا پایین تر باشد.

به عنوان مثال ، ساکنان آپارتمان ممکن است متوجه شوند که یک مبل کوتاهتر نه تنها برای اتاقهای نشیمن کوچکتر بهتر است بلکه اگر بتوانند در آسانسورها ، طبقه بالا و پایین راهروها جا به جا شوند ، راحت تر جابجا می شوند.

از سوی دیگر ، صاحبان خانه آزادی بیشتری برای انتخاب ارتفاع صندلی دارند ، به ویژه بر اساس سبکی که به آن علاقه دارند.

سبک های مختلف به معنی ارتفاع متفاوت است

ارتفاع مبل مبل بسکت مبل پیرسون
بسته به نوع مبل مورد علاقه شما برای خانه ، ممکن است متوجه شوید که برخی از مدل ها به معنی اندازه های کوچکتر از آنچه که به دنبال آن بودید هستند.

به عنوان مثال ، مبلمان مدرن و معاصر اندازه کوچکتر از قطعات مبلمان سنتی و کلاسیک دارند. این به این دلیل است که نقطه مینیمالیسم این است که هر قطعه با محیط اطراف خود ترکیب شود. بنابراین داشتن یک قطعه بزرگ و بزرگ هدف طراحی را به حداقل می رساند.

در همین حال ، سبک مبلمان سنتی و کلاسیک به عنوان قطعات تزئینی تزئین شده در خانه شما دیده می شود. این بدان معنی است که این ارتفاعات مبل حتی ممکن است بزرگتر از اندازه متوسط ​​باشد ، زیرا سعی می کند توجه را در فضای زندگی شما جلب کند.

مبل من چقدر باید عمیق باشد؟

که بستگی دارد. اندازه ای که باید برای تعیین عمق مبل مورد توجه قرار گیرد. افراد قد بلند معمولاً مبل عمیق تر از افراد قد کوتاه ترجیح می دهند. همچنین بستگی به نحوه استفاده از مبل دارد. آیا مکانی برای استراحت خواهد بود؟ (اگر چنین است ، یک صندلی عمیق در نظر بگیرید.) آیا این مکان برای گفتگو خواهد بود؟ (یک صندلی کم عمق ممکن است باست مدرنبرای این کار بهتر باشد .) عامل دیگر نوع کوسن است که بر عمق مبل شما نیز تأثیر می گذارد.

کوسن های روی مبل عمیق چقدر عمیق هستند؟

به طور معمول ، یک مبل نشیمن عمیق بیشتر از 40 اینچ عمق دارد. این به کسی که روی مبل است اجازه می دهد به پشت تکیه داده یا راحت روی آن دراز بکشد. در همین حال ، عمق کم عمق عموماً بین 31 اینچ و 40 اینچ است که حالت نشسته عمودی را ارائه می دهد و پاهای شما را روی زمین قرار می دهد و پشت شما را پشتیبانی می کند.

بهترین مبل راحتی را برای خود پیدا کنید

یک فروشگاه باست در نزدیک خود پیدا کنید تا مبل راحتی را برای خود خریداری کنید. اگر می خواهید قبل از خرید در خانه مرور کنید ، کاتالوگ آنلاین ما را خریداری کنید یا اجازه دهید یکی را برای شما ارسال کنیم.

 

اگر شما هم میخواهید مبل راحتی را به قیمت تولیدی مبل راحتی خرید کنید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *