مقالات

انواع مبل

مدل مبل راحتی جدید

انواع مبل

در زیر اسامی ، توضیحات مختصر و تصاویری از رایج ترین انواع صندلی های مبل و نشیمن آمده است: 

مبل های راحتی :

 اینجا مبل متوسط ​​شماست ، برای کسانی که معتقدند “اگر خراب نشده است ، آن را تعمیر نکنید.” شما به سادگی نمی توانید در اینجا اشتباه کنید. 

انواع مختلف کاناپه ها باست مبلمان مبل سفارشی کلاسیک

مبل های مقطعی:  مناسب برای مهمانی های بزرگ و یا در روزهای تعطیل خود. می توانید بخشهای مختلف آن را اضافه کنید ، حذف کنید یا مجدداً مرتب کنید تا آن را به خود اختصاص دهید.

Loveseats: آنچه معمولاً تصور می شود یک صندلی برای دو نفر است ، در واقع در اواخر قرن 17 به عنوان صندلی طراحی شد که مناسب لباس های بزرگ آن زمان بود. اما می توانید آنچه را که می خواهید باور کنید.

انواع مختلف کاناپه ها مبلمان باست نام تجاری Carlisle Loveseat

صندلی های لهجه:  روی آن بنشینید یا نروید – این موضوع صندلی لهجه نیست. بهترین قسمت این صندلی ها این است که حتی لازم نیست با بقیه اتاق مطابقت داشته باشند .

انواع مختلف کاناپه ها مبلمان bassett مبل مبل Dillon Motion

مبل خوابیده:  راحتی و ارتباط را در یک مبلمان متحد کنید. بنشینید و با خانواده و دوستان خود استراحت کنید همانطور که آنها با شما همین کار را می کنند.

انواع مختلف نیمکت ها مبلمان باست bassett مبلمان صندلی Skylar

صندلی های پشتی:  چه کسی گفته است که صندلی ها برای پدربزرگ هستند؟ می توانید بنشینید و تلویزیون تماشا کنید یا به عقب ضربه بزنید و با یک اهرم یک چرت سریع گربه ای بگیرید.

انواع مختلف نیمکت ها مبلمان باست bassett مبلمان Newport Glider Recliner

مبل های خواب دار:  مناسب برای نشستن و خوابیدن ، مبل های خواب (یا تخت های مبل) برای مهمانان یا خود در خانه ها و آپارتمان های کوچکتر عالی هستند.

انواع مختلف کاناپه ها نام مبلمان bassett مبلمان سفارشی اثاثه یا لوازم داخلی بزرگ ملکه خواب

مبل های خوابیده:  راحتی و ارتباط را در یک مبلمان متحد کنید. بنشینید و با خانواده و دوستان خود استراحت کنید همانطور که آنها با شما همین کار را می کنند.

انواع مختلف کاناپه ها مبلمان bassett مبل مبل Dillon Motion

صندلی: برای لحظات دراماتیک زندگی ، دوباره به این صندلی برگردید و اجازه دهید صندلی صحبت کند

انواع مختلف کاناپه ها نام مبلمان bassett مبلمان Braylen Freestanding Chaise

صندلی و نیم: به عمق این صندلی بیفتید ، و من تضمین می کنم که احساس می کنید مانند یک ستاره هستید. اما این را با صندلی لهجه اشتباه نگیرید.

انواع مختلف کاناپه ها باست مبلمان Chesterfield Chair and a Half

گلایدرهای گردان: برای کسانی که می خواهند احساس پدرخوانده داشته باشند ، اما می خواهند مانند یک کودک دو ساله به دور و اطراف خود بچرخند. آنها ممکن است ثابت به نظر برسند ، اما نیستند.

انواع مختلف نیمکت ها مبلمان باست نام تجاری Harris Swivel Glider

صندلی های عثمانی: چه ، تا به حال روی عثمانی نشسته اید؟ شاید تعداد زیادی مهمان داشته باشید. یا یکی به خصوص مداوم. و شما به دنبال مکانی برای پارک آنها بعد از یک روز طولانی از هر کاری که آنها انجام می دهند هستید.

انواع مختلف کاناپه ها نام مبلمان bassett Mercer Ottoman

بخشی در مقابل مبل

مبل قسمتی در مقابل مبل: انتخابی است که اتاق نشیمن را مشخص می کند. آیا بخشی را ترجیح می دهید که بتوانید در پایان یک روز طولانی در آن غرق شوید؟ یا اتاقی دارید که برای یک بار سرگرمی یک مبل شیک بخواهد؟ هنگام تصمیم گیری در مورد مبلمان بزرگ ، مشاهده تفاوت بین مبل و مقطع باعث می شود در مسیر درست شروع کنید. 

وابستگی باست

بیشتر بخوانید:   خرید مستقیم مبل از تولیدی مبل راحتی

تفاوت بین مبل و مبل

مبل به صورت یک خط مستقیم (یا منحنی) با یک ، دو یا سه کوسن شکل می گیرد. بخش ها در پیکربندی های مختلف موجود هستند-مقاطع U شکل ، نیمکت نشین ، L شکل یا گودال که می توانند هر طور که دوست دارید دوباره مرتب شوند.

مبل یا مبل؟ همه چیز بستگی به فضای شما و نیازهای خانواده شما دارد. جان دلونگ ، مشاور طراحی فروشگاه در آتلانتا ، می گوید: “فضای نشیمن تقریباً برای مبل یا مبل راحتی یکسان خواهد بود. همه چیز به نحوه زندگی شما در آن فضا مربوط می شود. ” 

آیا باید مبل یا مبل بخرم؟

در زیر برخی از نکاتی که هنگام تصمیم گیری در مورد یک قسمت در مقابل یک مبل باید در نظر داشته باشید ، در قالب چند س  ساده در مورد نحوه استفاده از فضای خود به شما کمک می کند تا مشخص کنید که قسمت یا مبل برای شما مناسب است. 

  1. چه کسی از مبل یا مبل شما استفاده می کند؟ وقتی اتاقی دارید که فقط توسط خانواده استفاده می شود ، یک بخش می تواند دنج ترین انتخاب باشد و بخشی مانند پاکت مبلمان باست اتاق خوبی برای غرق شدن است. در اتاقی که از مهمانان پذیرایی می کنید ، اگر افراد نمی خواهند روی صندلی به هم برخورد کنند ، یک مبل ممکن است انتخاب بهتری باشد. 
  2. چقدر فضا دارید؟ در حالی که یک مقطع می تواند همه کاره تر باشد ، همه این بالشتک ها فضای بیشتری را اشغال می کنند. اگر اتاق نشیمن کوچکتری دارید ، یک قسمت می تواند اتاق را غرق کرده و مبلمان دیگر را جمع کند. از طرف دیگر ، برای یک اتاق بزرگ بزرگ ، یک مبل راحتی در وسط اتاق به شما کمک می کند تا فضایی برای استراحت و صحبت با دوستان تعریف کنید. یک سکشنال بزرگ و آرام به شکل L با بازوها ، مانند ولینگتون ، بسیار مناسب است زیرا از همه زوایا شیک است؟
  3. آیا این یک فضای گاه به گاه است یا یک فضای زیبا؟ شما می توانید نسخه های معمولی و زیبا از هر دو سبک را بیابید ، اما معمولاً یک بخش نقش غیر رسمی تری را ایفا می کند.
  4. چگونه می خواهید از فضای خود استفاده کنید؟ فقط روزنامه میخونی؟ برای میزبانی مجالس بزرگ؟ تماشای بازی بزرگ – با چند نفر از اعضای خانواده یا گروه بزرگی از دوستان؟ پاهای خود را بالا می آورید؟ تصویر کنید که چگونه با مبل یا مقطع زندگی خواهید کرد. آیا به انعطاف پذیری نیاز دارید؟ یک گودال بزرگ و قابل تنظیم
  5. sectional دارای یک بالشتک برای هر نقطه است ، بنابراین می توانید یک صندلی درست برای احساسی که در آن لحظه دارید ایجاد کنید – یا اجازه دهید همه به طور همزمان روی هم جمع شوند! بخش گودال مانند بکهام به خوبی کار می کند زیرا پیکربندی مجدد بسیار آسان است. 

باست Cu.2

مبل یا دو مبل؟

شاید شما فضای وسیعی دارید یا برای نشستن به صندلی های زیادی احتیاج دارید ، اما فقط به یک بخش کشیده نمی شوید. در این صورت ، به دنبال ترکیب مبلمان باشید که نیازهای یکسانی را برآورده می کند ، اما چیدمان اتاق سنتی را نیز ارائه می دهد ، با انعطاف پذیری در تغییر آن. دو مبل و دو صندلی برجسته می توانند شکل و اندازه یک سکشنال U شکل را ایجاد کنند. یک مبل و یک صندلی عاشقانه ممکن است به اندازه یک قسمت L شکل ، فضا را اشغال کنند ، اما به شما این امکان را می دهد که بین آنها راهی ایجاد کنید یا میز قهوه خوری و لامپ را قرار دهید.

هنگامی که تعیین می کنید که مبل یا مبل برای شما مناسب است ، می توانید عوامل دیگری مانند عمق و ارتفاع صندلی را بررسی کنید. به گفته جان دلونگ ، “همه چیز در مورد راحتی در آن نقطه است.” 

می دانید چه نامیده می شود؟ برو پیدا کن!

از بین همه نام ها و همه سبک ها ، پیدا کردن نوع و سبک مبل مناسب می تواند بسیار گریزان باشد. مبل سبک مورد علاقه شما دیگر رمز و راز نیست. صرف نظر از نام آن ، همیشه مبل راحتی را در Bassett Furniture پیدا خواهید کرد. کاتالوگ های آنلاین و  انبارهای محلی  ما با انواع مبل ها پر شده است. امروز مورد علاقه خود را پیدا کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.