مقالات

دکور اتاق در فصل پاییز چگونه باشد؟

مبل پاییز

آیا شما فقط مبل  راحتی پالت رنگ پاییزی را دوست دارید؟ یک پالت رنگی پاییزی برای طراحی داخلی با عناصر بیرونی مانند تغییر رنگ برگها و عناصر برداشت مانند ذرت هندی ، کدو ، کدو تنبل و سیب تعریف می شود. رنگهای پاییزی گرما و آرامش را به فضای داخلی شما می بخشد.

اگر می خواهید پالت رنگ گرم پاییزی را در تمام طول سال نگه دارید؟ این مقاله به شما کمک می کند تا اتاق ایده آل خود را با بهترین دکوراسیون اتاق پاییزی ایجاد کنید. حتی ممکن است بتوانید گرما و آرامش را در طول سال حفظ کنید. به گفته آلینا خان ، “خانه شما باید با شخصیت شما صحبت کند ، بنابراین اگر رنگهای پاییزی را دوست دارید ، ما باید آنها را در طراحی اتاق قرار دهیم.” راه هایی وجود دارد که می توان این رنگ ها را به صورت فصلی یا در تمام طول سال به ارمغان آورد.

پالت رنگ پاییزی در طراحی داخلی چیست؟

باست ولینگتون

پالت رنگ پاییزی رنگهای گرم و طبیعی فضای باز را به ارمغان می آورد – برگهای ترد ، مادران پررنگ و رنگهای چوبی. رنگ های قرمز ، زرد ، نارنجی ، قهوه ای و حتی بنفش های عمیق به ذهن می آیند. در خارج از منزل ، این رنگها در کنار هم ظاهر می شوند و با هم تداخل دارند ، بنابراین شما می توانید همین کار را در خانه خود انجام دهید. در حالی که یک پالت رنگی پاییزی می تواند به راحتی روستایی به نظر برسد ، رنگ های پاییزی را می توان با لهجه هایی مانند آینه های درجه یک ، لامپ های خوش فرم ، بالش های برجسته و چاپ های مجلل پیچیده کرد .

افرادی که طرفدار رنگهای گرم هستند ممکن است عاشق پالت رنگی پاییزی باشند که Pantone هر سال اعلام می کند. وقتی Pantone شیک ترین رنگهای پاییزی را از هفته مد نیویورک ارزیابی می کند ، انتخاب آنها اغلب در بسیاری از زمینه های طراحی ، از لباس گرفته تا اثاثه یا لوازم داخلی ، ظاهر می شود. اگر در پالت رنگ Pantone امسال متوجه رنگ خاصی شده اید ، مشاور طراحی آلینا خان توصیه می کند که رنگ را از طریق قطعات برجسته ترکیب کنید. یک قفسه سینه عثمانی یا لهجه یک راه عالی برای آوردن رنگ به اتاق است.

چگونه رنگ های پاییزی را در تمام طول سال نگه داریم

برای حمل یک پالت رنگ پاییزی در تمام طول سال ، از یک پالت نسبتاً خنثی استفاده کنید. سپس ، اگر می خواهید لهجه های دیگر را با پیشرفت فصل عوض کنید ، می توانید. سایه ظریف یا خنثی از دکوراسیون اتاق پاییز را برای قطعات و دیوارهای بزرگ روکش دار انتخاب کنید و رنگهای پاییزی پررنگ مورد علاقه خود را به عنوان لهجه به کار ببرید. اگر رنگ پاییزی دارید که فقط آن را دوست دارید ، یک صندلی برجسته در آن رنگ انتخاب کنید و هر بار که وارد اتاق می شوید برای مقداری شادی آماده شوید. به یاد داشته باشید که رنگ لهجه را حداقل 3 بار در فضا قرار دهید تا عمدی به نظر برسد.

چگونه می توان خنثی های گرم را برای پاییز بازی کرد

اگر بیشتر مبلمان شما از رنگهای خنثی تشکیل شده است ، می توانید آن را در هنگام پاییز با تزئینات الهام گرفته از طبیعت با برگها و رنگهای تداخل دار اجرا کنید. با ایجاد یک گوشه مطالعه و جمع آوری صندلی های اضافی در اطراف شومینه ، آرامش را به چیدمان مبلمان خود اضافه کنید. با به یاد آوردن لباس های گرمتر و پتوهای دنج ، لهجه هایی که روی الگوهای چهارخانه ، ماهی خرچنگ و آب نبات ظاهر می شوند ، ظاهر می شوند.

در فضایی خنثی ، می توانید بالش های سرگرم کننده ای برای جلوه بخشیدن به دکوراسیون منزل خود یا چند قطعه هنری یا لوازم جانبی بزرگ در تناسب با پالت رنگ پاییزی اضافه کنید. لایه ای با لهجه گرم در یک فرش یا یک اثاثیه مبل خراشیده.باست دراپر

دوست داشتن یک پالت رنگی پاییزی گرم در تمام طول سال بسیار آسان است ، به خصوص اگر از دکوراسیون اتاق پاییز برای حمایت از آن در فصل به فصل استفاده کنید. اگر می خواهید رنگ های پاییزی ، تن چوب طبیعی یا پارچه های خنثی را ترکیب کنید ، مجموعه مبلمان باست را خریداری کنید و اجازه دهید تخیل شما بازی کند.

بهترین تولیدی مبل راحتی در ایران و ارزان قیمت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *