مبل راحتی, مقالات

روندهای رنگی 2021 – خانه ، پارچه و مبلمان

مبل راحتی و پارچه

آیا برای لیفت صورت بصری در خانه خود آمادگی دارید؟

همه ما در 10 ماه گذشته زمان زیادی را در خانه های خود گذرانده ایم ، که مطمئناً منجر به روند بازسازی خانه شده است که در طول سال ادامه داشت. از این گذشته ، اگر مسافرت دور از ذهن است ، می توانید فضایی را که در آن زندگی می کنید و بیشتر وقت خود را صرف آن می کنید ، بازسازی کنید.

مردم خواهان فضایی راحت ، قابل استفاده ، قابل دسترس و کاربردی هستند. بنابراین ، از مبل راحتی گرفته تا پارچه ها تا رنگ ، مبلمان  اینجاست تا شما را در مورد روندهای رنگی 2021 راهنمایی کند.

تولیدی مبل راحتی

رنگهای پرطرفدار 2021 نشان دهنده احساسات و خواسته های زمان ما است: راحتی ، آرامش ، امید ، ذهن آگاهی و خوش بینی. از تن های عمیق و غنی گرفته تا رنگهای خنثی و پر رنگ ، به راحتی می توانید سال خود را با ظاهری جدید آغاز کنید.

ابتدا لمس روشن و شاد را اضافه کنید

وقتی در مراحل برنامه ریزی برای دکوراسیون مجدد خانه هستید ، بهتر است ابتدا رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. سپس بقیه فضای خود را برای هماهنگی بسازید. امسال ، شما سه انتخاب برای رنگ های مختلف در خانه دارید: زرد ، فیروزه ای و سرخابی.

سلام ، زرد! پرطرفدارترین انتخاب برای سال 2021 است که نور آفتاب را در روز شما فراهم می کند. رنگ زرد روشن می تواند امید و خوش بینی را پس از سال پرآشوب 2020 برانگیزد. زعفران و رنگهای طلایی نیز در حال ترکیب شدن هستند. رنگ آمیزی ، کاغذ دیواری و انداختن پتو همه راه های خوبی برای قرار دادن کمی آفتاب در فضای شما هستند.

فیروزه ای پر جنب و جوش ، یادآور جواهرات دریا ، مرجان ، شیشه دریا و خود سنگ است. این نگین از رنگ به ترکیب کمی از فضای باز به شیوه ای درخشان و هیجان انگیز کمک می کند. امسال مصرف کنندگان فیروزه ای با فرش ، ملحفه و دکوراسیون را به نام های دیگر اضافه می کنند. 

سومین رنگ پرطرفدار پرطرفدار 2021 ، سرخابی یا فوشیا یا تمشک است – همه دارای ویژگی گرم و سرد هستند. سعی کنید این رنگ را از طریق بالش ، الگوهای گل و شکوفه های تازه ترکیب کنید. 

خبر بسیار خوب این است که هر سه این رنگهای پرانرژی برای سال 2021 می توانند در خانه شما با یکدیگر بازی کنند. ممکن است بخواهید یکی از این تن ها را به عنوان رنگ غالب در یک فضا انتخاب کنید و فقط با اشاره به آنچه در اتاق بعدی اتفاق می افتد ، آن را برجسته کنید.

سپس فضای خود را با خنثی های مدرن متعادل کنید

خنثی های هوایی در هستند!

با همه تحولات عادی و بازگشت کامل از حالت عادی در سال 2020 ، بسیاری به دنبال راه هایی برای ایجاد راحتی و ثبات در خانه خود هستند. بنابراین ، امسال چیزی اضافی به ما داد-دومین رنگ سال ، یک سایه ملایم و ملایم که تضمین می کند پس زمینه ای مناسب برای رنگ دلپذیر شما باشد.

 عنوان رنگ سال خود برای سال 2020 انتخاب کرده است. این طرح بی طرفانه و معاصر ، طرح های دهه 70 و 90 را به یاد می آورد و “… شما را تشویق می کند تا فضایی امن برای بازتاب و تجدید آگاهانه ایجاد کنید.” سو وادن ، مدیر بازاریابی رنگی در شروین ویلیامز.

تختخواب با بالش تزئینی و سرپوش روکش دار

در مرحله بعد ، صلح و طبیعت را به خانه خود دعوت کنید

رنگ هایی با الهام از طبیعت و نوستالژی در حال استفاده هستند تا حس سلامتی ، آرامش و آرامش را که همه ما در حال حاضر به آن نیاز داریم به ارمغان بیاورد. از ملایم روشن ، خنثی گرم و سبزهای طبیعی گرفته تا آبی ترمیم کننده و رنگهای ملایم و ملایم خاکی ، طبیعت آرامش بخش این رنگ ها در بین رنگ های روشن و خنثی های آرامش بخش عالی هستند.

رنگهای پاستلی و پودری نیز شبیه باغبانی و پیاده روی و سایر فعالیتهای فضای باز در سال 2020 هستند. سایه های نعناع و سبزهای زرد نیز از طبیعت و خارج از خانه الهام می گیرند و احساس مثبت و راحتی را ایجاد می کنند.

روند مبلمان برای سال 2021: مواد و اتمام

البته نباید از مبلمان برای سال 2021 چشم پوشی کرد. شما می توانید روی بازگشت چوب های قهوه ای و قهوه ای رنگ ، حصیری و چوب دستی در سال جاری حساب باز کنید. این مواد و مصالح پایداری مورد نیاز ما و همچنین سبکی بیشتر در خانه های ما را تأمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.