مقالات

روند تولید مبلمان

مراحل مختلفی در روند تولید مبلمان راحتی وجود دارد. تمام روند کار باید در تولید مبلمان انجام شود تا از حداکثر کیفیت برخوردار شود و در نهایت از مشتری راضی باشد. جریان های فرآیند برای تولید مبلمان چوبی با دوام و با کیفیت مهم می شوند.

ورود به سیستم نتیجه چوب تراش که ما به عنوان چوب چوب شناخته می شویم ، از این رو فرایند تولید مبلمان آغاز می شود. چوب چوب به کارخانه اره بری توزیع می شود. فرآیند شنا کردن Swamilling اولین فرآیند تولید مبلمان مبلمان است. هنگامی که در مرحله شنا قرار دارید ، سیاهههای مربوط به اندازه مورد نیاز تقسیم می شوند.

در منطقه کارخانه اره کاری ، پانل های اسپلیت جدا شده از نوع ضخیم و چوبی است که به راحتی در کوره خشک می شوندقبل از قرار دادن در کوره خشک ، ابتدا چوب پانل و بلوک را در فضای باز قرار دهید تا رطوبت بخاطر دمای فضای خارج تبخیر شود.

به منظور نگهداری چوب با کیفیت ، حداقل 1 هفته پس از کارخانه اره ، چوب باید زود خشک شود. فرایند خشک کردن کوره فرآیند خشک کردن (Kiln Dried) با سیستم گرمایشی خاص روشی است به منظور کاهش رطوبت چوب در حدود 12 تا 15 درصد. انواع چوب ها باید خشک شوند.

چوب نرم در روند خشک شدن سریع به راحتی ترک می خورد. فرایند خشک کردن کوره به 2 تا 4 هفته زمان نیاز دارد ، به چوب ، ضخامت صفحات و ظرفیت خشک اتاق بستگی دارد. روش خشک خوب استفاده از تجهیزات مناسب است. این می تواند خطر شکسته شدن و تاب خوردگی چوب را به حداقل برساند. این پیشرفت فرآیند مهم تولید مبلمان است.

فرآیند تولید مبل راحتی تقسیم و برش فرآیند ریختن و برش اولین فرآیند تشکیل دهنده است. در اینجا ، چوب برش داده می شود و مطابق با اندازه مورد نیاز با دستگاه CNC یا اره برش ، تقسیم می شود. روند برنامه ریزی و حفاری چوب بلوک کوچک سپس به دستگاه یا ضخامت های هواپیما ارسال می شود تا با سطح صاف و بدون اره خطی نتیجه نهایی را بدست آورد. پس از برنامه ریزی ، قطعه به ماشین حفاری یا دستگاه قلم (TENONER و MORTIZER) منتقل می شود تا ساخت شود. اگر اساساً مراحل تولید مبلمان ساخت مبلمان به پایان برسد

تمام اجزا قبل از فرآیند مونتاژ در فرآیند سنباده زنی به پایان می رسند. فرآیند شن و ماسه در فرآیند شن و ماسه ، تمام اجزای پردازش شده. این اجزای سازنده قبل از فرآیند مونتاژ را با همان اندازه تصفیه شده بدست می آورد. فرآیند مونتاژ مونتاژ فرآیند تولید مبلمان مبلمان مجموعه ای از اجزا into به کالاهای تمام شده است. برخی از اجزای احتمال قبل از اتمام باید جمع شوند و فقط بعد از اتمام مونتاژ می شوند. فرآیند مونتاژ معمولاً قبل از اتمام انجام می شود ، به این منظور که محصول صاف باشد به دلیل خراش دچار نقص نمی شود.

مونتاژ یکی از آنها کلید مهم کیفیت ، عمدتا قدرت محصول است. این فرایند به بیمار نیاز دارد بنابراین استفاده از چسب به اندازه کافی مناسب و نه بیش از حد است. علاوه بر این ، در این فرآیند فقط کیفیت پچ قابل اصلاح است. از بین تمام مراحل تولید مبلمان مبلمان ، مونتاژ یک فرایند طولانی و دشوار است. روند اتمام Finishing Process آخرین فرآیند تولید مبلمان است. این یک فرآیند لایه بندی سطح چوب با هدف زیبا سازی و همچنین محافظت از مبلمان در برابر اتصال حشرات یا رطوبت هوا است.

برخی از انواع مبلمان ، مراحل اتمام کار قبل از مونتاژ آسان تر انجام می شود. فرآیند بسته بندی پس از اتمام ، محصولات به منطقه بسته بندی منتقل می شوند. در این قسمت برخی از لوازم جانبی (کلید ، دستگیره ، قرقره و غیره) و سایر تجهیزات دوباره وصله می شوند. انواع بسته بندی نیز به آخرین هدف و کیفیت مبلمان بستگی دارد. مکان تحویل گران تر و دورتر به بسته بندی قوی تر و با دقت بیشتری احتیاج دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *