مقالات

یک صندلی همه کاره که برای نجات ستون فقرات

صندلی ستون فقرات

نوها شرکت مبلمان مستقر در نیوزلند تصمیم گرفت صندلی بسازد که آنقدر راحت باشد که فراموش کنید روی آن نشسته اید.

هر نام تجاری و محصول مورد بررسی در  به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده است. ممکن است برای کالاهایی که خریداری می کنیم به ما کمیسیون بدهیم.

نوهابرای تمرکز برابر بر روی افراد ، سود و پایداری تلاش می کند.
صندلی حرکت نوهایک مبل راحتی چند منظوره ستون فقرات با انواع روکش در طیف رنگی است.
هیچ صندلی میز ناهار خوری که روی آن نشسته اید راحت نیست و همچنین می تواند به عنوان یک صندلی ایوان ، لوازم گوشه نشیمن اتاق نشیمن و موارد دیگر عمل کند.
دیگر سال 1980 نیست و انتخاب مبلمان ما نشان می دهد که چگونه زندگی ما تغییر کرده است.

 

به جای یک اتاق نشیمن رسمی ، ما بیشترین زمان را در یک اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه یا اتاق نشیمن می گذرانیم و به مبلمان – به ویژه صندلی ها ، به انعطاف پذیری بیشتری نیاز داریم. صندلی ناهار خوری دیگر فقط یک صندلی ناهار خوری نیست ، بلکه مکانی برای انجام تکالیف ، تماس های زوم ، تماشای تلویزیون ، تماس با دوستان و موارد دیگر است.

یکی از مارک هایی که برای تغییر رابطه ما با مبلمان افزایش یافته است  است ، سازندگان  ، یک صندلی همه کاره که برای عملکرد با حرکات بدن شما طراحی شده است.

 

با توجه به تجربه من در مورد این حرکت ، می توان گفت که یکی از راحت ترین صندلی هایی است که من استفاده کرده ام و میهمانان شام را تشویق می کند تا فقط چند لیوان دیگر شراب بمانند. و همین صندلی به همان خوبی برای بچه هایی که در حال انجام تکالیف یا انجام پروژه هستند و بسیاری موارد دیگر برای استفاده روزانه مفید است. وقتی این را در اتاق نشیمن خود می نویسم ، کودک 6 ساله ام صندلی سبک و متحرک را درست جلوی تلویزیون کشیده و بعد از تمرین فیلم بیس بال را تماشا می کند. بعداً ممکن است خانه ای در گوشه ای از دفتر من پیدا شود تا از بازدیدکنندگان برای صرف یک فنجان قهوه و صحبت درباره اخبار روز استقبال کند.

تنوع در زندگی مدرن اهمیت دارد ، به نظر می رسد مارک بدون آن نیز مانند این را درک می کند.

 

آنچه من در مورد دوست دارم
پایداری بخش مهمی از نام تجاری است. و تجربه جعبه سازی از آنجا شروع می شود که تمرکز بر پایداری آنها است – یک تکه پلاستیک یکبار مصرف در چشم نیست ، و صندلی عمدتا از مواد بازیافتی ساخته شده است ، از جمله نایلون احیا شده که از مواد جریان زباله های پلاستیکی بازیافتی مانند تورهای ماهیگیری احیا شده ساخته شده است. به

هنگامی که صندلی تحویل داده شد ، در یک جعبه مقوایی L شکل وارد شد ، اما این هیچ جعبه ای نبود-سبک شبیه آکاردئونی آن برای حداقل بسته بندی ساخته شده و برداشتن صندلی را آسان می کرد. و به جای دستورات گسترده ، یک آموزش ساده در مورد مونتاژ پایه های صندلی روی یک تکه مقوا دیگر چاپ شد.

 

صندلی حرکت نوها در ابر
حرکت نوها همه کاره طراحیدر تولیدی مبل راحتی شده است و به عنوان صندلی ناهار خوری یا صندلی اداری WFH عالی عمل می کند.
وقتی صحبت از مونتاژ شد ، اشکال مختلف برچسب به شما کمک می کند تا هر پا را در محل مناسب خود روی صندلی قرار دهید (برای مثال ، اگر می توانید دو مثلث یا دو مربع را با یکدیگر مطابقت دهید). کل فرایند مونتاژ کمتر از ده دقیقه به طول انجامید ، اما برای مونتاژ بدون ابزار کمی چربی آرنج طول کشید.

علاوه بر پایداری ، طراحان شرکت در فکر کردند که ادغام اصول طراحی مورد استفاده چندین دهه در مبلمان اداری ارگونومیک در مبلمان مسکونی برای ارائه یک صندلی که سلامت ستون فقرات ما را در اولویت قرار می دهد ، مهم است. ریچارد شرتکلیف ، مدیرعام  اخیراً به : “اساساً ما برای جابجایی متولد شده ایم ، اما مبلمان معمولی خانه به ما اجازه نمی دهد .”

طرفداران
استانداردهای زیست محیطی بالا ، از جمله مواد بازیافتی و بسته بندی بدون پلاستیک
مونتاژ آسان و بسته بندی و دستورالعمل های کاربر پسند
صندلی راحت با کانتور با ستون فقرات ، با گزاف گویی
طراحی همه کاره که تقریباً در هر فضایی کار می کند و می تواند بین اتاق ها مجدداً مورد استفاده قرار گیرد
منفی
صندلی و پاف نشیمن ممکن است نیاز به چکش یا ماهیچه ای برای جمع آوری داشته باشد (که در جهت نیست)
صندلی (375 دلار) و یک روپوش (145 دلار) ممکن است گران قیمت در نظر گرفته شوند اگر شخصی به اندازه کافی برای خرید یک میز ناهار خوری خریداری کند ، اما این برند هنگام خرید دو نفره تخفیف می دهد.
خرید نوه

این حرکت از هزاران ساعت تحقیق درباره چگونگی زندگی مدرن و پویای ما ایجاد شد.
تمرکز  بر شادی ستون فقرات من جنبه مورد علاقه من در صندلی متحرک است. صندلی پشت شما را پیله می دهد ، مخصوصاً قسمت پایین کمر که بسیاری از افراد دارای انواع مختلفی از دردها هستند ، از جمله من. پس از چندین عمل جراحی پشت ، هرگز تصور نمی کردم که چنین صندلی ساده و مینیمالیستی بتواند از پشتیبان مورد نیاز من برای صرف شام پشتیبانی کند ، چه برسد به فراتر از آن.

پس از چندین عمل جراحی پشت ، هرگز تصور نمی کردم که چنین صندلی ساده و مینیمالیستی بتواند از پشتیبان مورد نیاز من برای صرف شام پشتیبانی کند ، چه برسد به فراتر از آن.
به عنوان فردی که صندلی ها را بر اساس زاویه پشت صندلی انتخاب می کند ، این محصول درست انتخاب شده است. صندلی متحرک به جای صندلی های ناهار خوری چوبی و محکم بدون حرکت و هدف ، با ستون فقرات مطابقت دارد و از آن حمایت می کند و باعث می شود زمان نشستن روی آن افزایش یابد. این برند می گوید طراحی برنده جایزه به طور مستقیم به حالت بدن شما پاسخ می دهد ، نقاط فشار را از بین می برد و حتی گردش خون را بهبود می بخشد. همه اینها بیش از حد دقیق بود.

صندلی
این حرکت به گونه ای طراحی شده است که از کلیه فعالیت های خانه از ناهار خوری ، استراحت تا کار در خانه پشتیبانی کند.
از آنجایی که زندگی کار و خانه ما بیشتر در هم تنیده می شود ، این صندلی نیاز ما را به جلو خم می کند تا اسپاگتی کثیف بخوریم یا تماس زوم را روشن کنیم (نه امیدوارم در همان زمان) اما همچنین به ما اجازه می دهد تا آرام نشسته و برای استراحت با دوستان آرامش داشته باشیم. به این محصول از تورهای ماهیگیری و مواد فرش استفاده شده که به پایان کار خود نزدیک شده اند ساخته شده است و به کاربران کمک می کند مطمئن باشند که اقیانوس ها و پشت آنها را همزمان نجات می دهند.

از آنجایی که زندگی کار و خانه ما بیشتر در هم تنیده می شود ، این صندلی نیاز ما را به جلو خم می کند تا اسپاگتی کثیف بخوریم یا تماس زوم را روشن کنیم (نه امیدوارم در همان زمان) اما همچنین به ما اجازه می دهد تا آرام نشسته و برای استراحت با دوستان آرامش داشته باشیم. به
صندلی متحرک باعث می شود که بخواهیم حرکت کنیم. دیگر نیازی به پشت درد ، خوابیدن پاها و صندلی های نشیمن پر از پشت بدون نیاز به پشت نیست.

حرکت نوهو (آیرونسند)
صندلی که با تنوع منحصر به فرد و طراحی پویا و دوستدار زمین ، نوع جدیدی از راحتی را به زندگی روزمره می بخشد.
همین حالا خرید کنید
تست رانندگی: یک صندلی تاپ با الهام از طبیعت

رویه ها با توجه به هر اتاق ، دکوراسیون و فعالیت قابل تعویض هستند.
وقتی برای اولین بار فهمیدم که تاپر یک خرید و قطعه جداگانه بود ، شک داشتم. در ابتدا باعث شد به صندلی گهواره ای مادربزرگم و یک پد نامناسب فکر کنم که به معنای کوسن کافی بود تا صندلی را برای مدتی قابل تحمل کند. اما این تاپر متفاوت است. اول ، این فوق العاده نرم است ، از پشم نیوزلند ساخته شده است ، اما شبیه یک بالش نیست که روی صندلی نشسته است. در عوض ، با پایه و پشت مطابقت دارد و با طراحی کلیک درخشان وارد می شود.

اما این تاپر متفاوت است. اول ، این فوق العاده نرم است ، از پشم نیوزلند ساخته شده است ، اما شبیه یک بالش نیست که روی صندلی نشسته است. در عوض ، با پایه و پشت مطابقت دارد و با طراحی کلیک درخشان وارد می شود.
رویه به تنوع صندلی کمک می کند و آن را تبدیل به قطعه نهایی سرمایه گذاری می کند زیرا می تواند از اتاق به اتاق و خانه به خانه آینده تغییر کند. همچنین از تعویض یک صندلی ناهار خوری با پارچه کامل در صورت خراب شدن توسط کاربران خوب یا کودکان نوپا (معمولاً یکسان) جلوگیری می کند.

یک بار ریختن شیر شکلات می تواند برخی از محصولات دیگر را خراب کند ، اما رویه قابل جدا شدن و قابل شستشو همه چیز را تغییر می دهد (یا می توانید پیش از موعد آن را به طور کامل برای پروژه های نامرتب مانند نقاشی حذف کنید). این بدان معناست که شما به صندلی های کمتری در خانه نیاز دارید ، به جای یک صندلی برای هر منظور ، ما را به سبک زندگی مینیمالیستی نزدیک می کند.

تاپر صندلی
روکش ها گزینه های اثاثه یا لوازم داخلی درجه یک هستند که از پشم نیوزلند با منبع پایدار تهیه شده اند.
برای افزایش راحتی پایه صندلی ، مایلم نسخه های بعدی تاپر دارای روکش کمی بیشتری در قسمت پایه صندلی باشند ، اگرچه طراحی کنونی بر کاهش فشار پشت ران تمرکز دارد. من همچنین کنجکاو هستم که ببینم روکش صندلی چگونه در طول ماهها و سالها استفاده می کند ، به ویژه اینکه ببینم آیا به پایان می رسد یا تغییر رنگ می دهد.

رویه ها در طیف گسترده ای از ترکیب رنگ موجود هستند که همه آنها گزینه های رنگ صندلی سیاه و سفید را تکمیل می کنند. مشتریان می توانند رنگهای سفید ، مشکی ، قهوه ای ، آبی یا قرمز را انتخاب کنند ، اما شرکتی به مانند نوه که جرات نمی کند جرات نمی کند آنها را به این رنگهای ساده معرفی کند. در عوض ، آنها “ابر” ، “غروب خورشید” و اصطلاحات مشابه هستند ، زیرا هر رنگ از یک رنگ در طبیعت الهام گرفته شده است.

نهو تاپر
گزینه های اثاثه یا لوازم داخلی اثاثه یا لوازم داخلی قابل تعویض برای صندلی حرکت  شما ، ساخته شده از پشم نیوزلند.
همین حالا خرید کنید
با الهام از نیوزلند و موج گشت و گذار
قلب نوهو در  ، نیوزلند نهفته است و ارزشهای مارک با زیبایی و فرهنگ موجود در آنجا مطابقت دارد. طبق وب سایت آن: “از زبان مائوری بومی ما ،به معنای نشستن ، ماندن ، زندگی ، زندگی می کند. این تجسم یک اعتقاد اساسی به خویشاوندی و ارتباط بین انسان و جهان طبیعی  است. ”

می گوید که او به ترکیب سود و پایداری زمانی که او با خانواده اش در بالی گشت و گذار بود الهام گرفته شده بود، و مواجه می شوند مقدار مشکل از اقیانوس پلاستیکی (8 میلیون تن پلاستیکی راه خود را در اقیانوس ها در سال، نشنال جئوگرافیک گزارش).

مسئولیت آنها را تضمین پایداری محصولات  می داند ، با توجه به این حقایق و ماموریت آنها برای احترام به زمین. او می گوید: “بنابراین ما کار سخت و سختی را انجام دادیم تا بفهمیم چگونه می توان یک صندلی” زندگی “از مواد بازیافتی ایجاد کرد و آن را در بسته بندی بدون پلاستیک حمل کرد.” ساختن محصولاتی که از طریق دکوراسیون متعدد دوام می آورند و به خانه های مختلف منتقل می شوند ، به معنای ضایعات کمتر محصولات نیز می باشد.

صندلی رومیزی شرکتی با سه خط پایین
برندها اغلب یک مأموریت یا نتیجه نهایی را انتخاب می کنند و تمام انرژی خود را بر این هدف متمرکز می کنند. اما در  ، آنها سه دارند و در همه آنها برنده هستند.

تشخیص داده است که شما نمی توانید فقط با تمرکز ویژه در 2021 موفق شوید. ما برای سلامت روان و افراد ارزش قائل هستیم. ما برای نجات سیاره واحد خود ارزش قائل هستیم. اما ما همچنین برای سود و پیشرفت ارزش قائل هستیم ، زیرا می دانیم که برای اینکه یک شرکت به کار خود ادامه دهد ، باید پول دربیاورد.

را “مارک اصلی سه گانه” می نامد و از فدای سود ، پایداری یا مردم خودداری می کند. “بدیهی است ، برای داشتن حداکثر تأثیر مثبت به عنوان یک تجارت ، باید در بلند مدت سودآور باشیم. اما ما اعتقاد نداریم که این باید به ضرر رفاه تیم ما و نه کره زمین باشد. ” برای این منظور ، آنها در حال پیگیری گواهینامه در حال تأیید شرکت B هستند ، به این معنی که آنها باید از استانداردهای اجتماعی و محیطی بالایی برخوردار باشند.

مبل سرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.