مقالات

5 نکته مهم در خرید دکوراسیون منزل

خرید خانه جدید یک چیز هیجان انگیز است. اما چه خریدار خانه جدید باشید و چه جانبازی که می خواهید از خانه جدید خود بیشترین بهره را ببرید ، فکر در مورد نوع مبلمان برای خرید می تواند دردسر ساز شود. واقعاً به چه چیزی احتیاج دارید؟ در اینجا برخی از مواردی وجود دارد که به اعتقاد من مبلمان ضروری (و اولین) مبلمان است که باید هنگام جابجایی خریداری کنید.

PSST … این پست وبلاگ را درباره مهم بودن نقشه های طبقه از دست ندهید. حتماً قبل از خرید یا حمل اثاثیه خود این مطلب را بخوانید! اینجا کلیک کنید

ابتدا به موارد بزرگتر مبلمان فکر کنید.
من توصیه می کنم ابتدا از بزرگترین مبلمان شروع کنید. این به شما ایده می دهد که وقتی آماده خرید قطعات ثانویه هستید ، چه مقدار فضای خالی باقی مانده است.

1. توافقنامه وضعیت نیروها

اینجاست که دوست دارم شروع کنم. برای من کاناپه قلب خانه است. اینجا جایی است که خانواده ها دوست دارند در کنار هم استراحت کنند ، شب فیلم با دوستان ، شب های خوب مدرسه قدیمی چطور؟ حتی تا رسیدن میز ناهارخوری می توانید روی مبل بنشینید تا وعده های غذایی خود را بخورید. هنگام انتخاب مبل برای اتاق خود ، رنگ ها را در نظر بگیرید. من معمولاً توصیه می کنم به یک پالت رنگی خنثی بچسبید که می توانید در آن بالشهایی به رنگ لهجه مورد علاقه خود اضافه کنید.

تولید مبل راحتی در قم

2. میز ناهار خوری

این توصیه بعدی من خواهد بود. میز ناهار خوری مخصوصاً برای خانواده های پرجمعیت ضروری است. بیشتر ما حداقل روزی دو بار میز ناهارخوری داریم. یکی را پیدا کنید که متناسب با فضای شما باشد ، اما همچنین در صورت داشتن مهمان شام می تواند صندلی های بیشتری را نیز شامل شود. همچنین ، فقط مجموعه ای مطابقت ندارد. گاهی یافتن صندلی در جای دیگر سرگرم کننده است. یا صندلی های سروان را در هر انتهای میز از بقیه جدا کنید.

3. ذخیره سازی

اکنون شما به جایی نیاز دارید تا لباس های خود را آویزان کنید. اگر نزدیکترین فضای خانه خود را ندارید ، کمد لباس را در نظر بگیرید. برخی موارد مقرون به صرفه در IKEA وجود دارد. اگر نزدیکترین را دارید ، خرید یک سیستم سازماندهی را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید دسترسی به همه چیز آسان و بدون دردسر است.

4. تشک ها و تختخواب

بیشتر افراد حدود یک سوم زندگی خود را در خواب می گذرانند. دانگ آن را مهم کنید! قبل از خرید روی یک تشک خوب سرمایه گذاری کنید و ترکیبی را امتحان کنید. کیفیت خواب برای سلامت عمومی شما مهم است. بعد ، یک تختخواب زیبا برای پوشیدن آن تشک انتخاب کنید. خواب خود را لذت بخش و مجلل کنید.

5. دسک تاپ

این که آیا شما از خانه کار می کنید ، یا بچه هایی در خانه دارید ، دفتر اولین خرید مبلمان است. اغلب تکالیف در میز ناهار خوری و سپس مسابقه ای برای تمیز کردن و خوردن شام انجام می شود. دفتر مکان بسیار خوبی برای انجام کار ایجاد می کند و دیگر نیازی نیست که در راه باشید. نوع ذخیره سازی مورد نیاز میز کار خود را در نظر بگیرید. فضای ذخیره سازی از صفر تا کابینت های پرونده در هر طرف دفتر تا سیستم های قفسه بندی متصل به خود دفتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *