مقالات

10 تعمیراتی مبل راحتی و استیل در منزل [قیمت ارزان-تحویل و راسال رایگان]

تعمیر کننده گان برتر مبل راحتی

دوستان در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین تعمیر کننده مبل راحتی و استیل در کشور رو به شما معرفی کنیم که این استادان این قابلیت رو دارن که هر نوع مبل رو با پیچیدگی های خاص طراحی خودشون برای شما تعمیر کنند 

 

ما در  هر تستان یکی از بهترین تعمیر کننده گان مبل راحتی رو برای شما همراه با مشخصات  آدرس تماص و نمونه تعمیراتشون آوردیم تا برای تعمیر مبل راحتی یا ایستیل یا سلطنتی خودتون بهترین و ماهرترین تعمیات کارن رو انتخاب کنید

تعمیر کننده گان مبل راحتی

 

گزینه های مختلفی برای شما آورده شده آما پیشنهاد ما به شما عزیزان مشاوره و تعمیر مبل راحتی در قم به دست اوستا کامران صادقیان هست که مجموعه تولیدی ایشون این قابلیت رو دراه که هر نوع مبل راحتی رو با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما تعمیر کنه.

 

 

 

 

 

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل  از گزینه های مقرون به صرفه برای نوسازی دکوراسیون منزل تعمیرات مبل راحتی است. با تعویض و یا تعمیر مبل میتوانیم دستی به سر و روی خانه خود بکشیم. تعمیر مبل راحتی و تعمیر مبل استیل اصلی ترین مواردی است

 

که در مورد نوسازی دکوراسون منزل میتوان انجام داد. برای اطلاع از شرایط و قیمت تعمیر مبل در سال ۱۴۰1 میتوانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

اگر در اینترنت برای تعمیر مبلمان‌ به دنبال جای مطمئنی میگردید, می توانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با نکات مفیدی که درباره تعمیرات مبلمان باید بدانید آشنا شوید.

 

تعمیر مبلمان شامل  , رویه کوبی مبل , تعویض پارچه مبل , رنگ کاری مبلمان از جمله خدماتی هستند که در مورد تعمیرات باید در مورد آنها آشنایی داشته باشید.

تعمیرات مبل راحتی

اگر مبل راحتی شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، ما در این مطلب تمام نکاتی که برای تعمیر مبل راحتی به آن نیاز دارید برای شما گردآوری کرده ایم .

 

تعمیر اسفنج مبل راحتی ، تعویض پارچه مبل راحتی ، تعمیر شکستگی مبل , تعمیر مبل ال , تعمیر مبل چرم , تعمیر مبل چستر و کلاف از جمله خدماتی هستند که توسط مبل کوثر به مشتریان عزیر ارائه میشود و در ادامه به همه آنها میپردازیم.

مبل راحتی پرکاربردترین نوع مبل است که همان طور که از نامش پیداست به خاطر راحت بودن بیشتر از سایر انواع مبلمان از آنها استفاده میشود. مشکلاتی مانند پارگی پارچه مبل، فرورفتگی کف مبل ، خراب شدن فوم ، شکستن پایه مبل معمولا برای بعد از مدتی استفاده برای مبل های راحتی طبیعی هستند.

 

که در ادامه در مورد تعمیرات مبلمان راحتی بیشتر توضیح خواهیم داد. برای اطلاع از قیمت تعمیر مبل ردر سال 1401 با شماره زیر تماس بگیرید.

آیا تعمیر مبل راحتی به صرفه است ؟

تعمیرات مبلمان راحتی , با توجه به کیفیت مبلمان شما  مشکلات ذکر شده ممکن است بعد از چند سال و با در بعضی مواقع بعد از چند ماه برای شما پیش بیاید. همواره تعمیر وسایل نسبت به خرید وسیله جدید مقرون به صرفه تر هستند.

 

تعمیرات مبل شامل چه مواردی می‌شود؟

اما قبل از اینکه بخواهید برای تعمیر مبل راحتی خود اقدام کنید ابتدا باید بررسی کنید که خرابی مبل شما در چه حدی است. اگر خرابی شما یکی از این موارد است اصلا نگران نباشید چرا که مبل شما قابل تعمیر است:

 • خرابی و پاره شدن پارچه مبل راحتی
 • پوسیده شدن پارچه میل راحتی
 • شکستگن پایه مبل راحتی
 • لق شدن شکستن کلاف مبل (اسکلت مبل)
 • به صدا افتادن فنر های مبل راحتی
 • فرو رفتگی کفی مبل و دسته ها

در صورتیکه مبل خود را به شرکت های معتبر بسپارید کلیه موارد ذکر شده را می توانند برای شما تعمیر کنند. اما اگر برای تعمیرات مبل به افرادی که تخصص و مهارت کافی ندارند اعتماد کنید نتیجه کار مطلوب نخواهد بود .

هزینه تعمیرات مبل راحتی

هزینه تعمیر مبل راحتی, به دلیل اینکه معمولا مبل های راحتی ظرافت کمتری نسبت به تعمیرات مبل استیل دارند به خاصر کمتر بودن ظریف کاری با هزینه کمتر از سایر مبل ها تعمیر می شوند. کارشناسان ما این اطمینان را به شما میدهند که تعمیر مبل شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام شود.

 

قیمت تعمیر مبل راحتی

با توجه به نواسانات قیمت ارز هزینه های تعمیرات مبل هم دستخوش تغییر میشوند. قیمت تعمیر مبل راحتی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان متغییر است. البته باید توجه داشته باشید که برای استعلام قیمت دقیق لازم تا تصویر مبلمان خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا قیمت تعمیر مبل به صورت دقیق خدمت شما اعلام شود.

برای تعمیر مبل راحتی در ابتدا باید از سالم بودن کلاف مبل راحتی مطمئن شد. از آنجایی که اکثر اوقات کلاف مبل راحتی در زیر پارچه پنهان شده است بعد از برداشتن پارچه, خرابی و یا شکستگی های کلاف نمایان میشود. همانطور که پیشتر گفتیم قبل از رویه کوبی باید تعمیرات لازم روی کلاف انجام شود. نکته بعدی که که در تعمیر مبلمان راحتی اهمیت دارد استفاده از فوم با کیفیت بر اساس نوع کار است. در نهایت انتخاب پارچه مبل که بر اساس سلیقه مشتری و انتخاب او روی کار کوبیده می شود.

 

انواع تعمیرات مبلمان

برای تعمیرات مبلمان بر اساس نوع مبلمان و میزان خرابی میتوان موارد زیر را نام برد:

 • تعمیرات مبل شکسته
 • تعمیر فوم مبل
 • تعمیرات مبل راحتی
 • تعمیرات مبل استیل
 • تعویض پارچه مبل

تعمیر خرابی فنر مبل

تعمیر مبل و خرابی فنر ها , در اکثر مواقع برای ساخت مبل از فنر های مارپیچ (زیگ زاگ) استفاده میشود. بعد از مدتی امکان شکستن این فنرها به دلیل استفاده نادرست و یا کیفیت پایین فنر وجود دارد. در فنر مبل شما خراب شده است میتوانید برای تعمیر آن روی ما حساب کنید.

 

تعمیر فرورفتگی تشک مبل

همانطور که در قسمت تعمیر فوم مبل اشاره شد. بعد از مدتی استفاده از مبل ها فوم , اسفنج و یا فنر مبلمان دچار خرابی میشوند و همین موضوع باعث میشود که تشک یا کفی مبل دچار فرورفتگی شود. ما میتوانیم بسته به نوع خرابی تشک مبل را با بهترین فوه های باکیفیت مانند مموری فوم جایگزین کنیم تا به این ترتیب تشک ها مانند روز اولین زیبا و قابل استفاده باشند.

 

تعمیر پوسیدگی رنگ چرم مبل

برای رویه مبل های چرمی از انواع مختلف پارچه چرم استفاده میشود که هر یک ویژگی های خود را دارند. در صورتیکه پارچه چرم مبل شما پوست پوست شده و رنگ آن رفته میتوان قیمت خراب را چرم از همان نوع جایگزین کرذ و یا در صورت امکان چرم را ترمیم نمود

 

تعمیرات مبل به صرفه تر است یا خرید مبلمان جدید؟

حتی اگر شرایط اقتصادی این چند سال را هم ندیده بگیریم باز هم تعمیر به نظر به صرفه می‌‌آید. اگر می خواهید دستی به سر و روی خانه تان بکشید می توانید با هزینه به مراتب کمتر از خرید مبلمان جدید مبل های خود را نو کنید. در بسیاری از موارد هزینه تعمیر حتی از نصف هزینه خرید مبلمان جدید هم کمتر است.

در بسیاری از موارد بعد از تعمیر مبل تغییرات انجام شده به قدری زیاد هستند که مشتریان باور نمیکنند مبلمانی که میبینند همان مبل های قدیمی خودشان است. شما با تعمیر کردن مبل استیل به مراتب هزینه خیلی بیشتری را می توانید صرفه جویی کنید.

.

تعمیرات مبل شمال تهران

تعمیر مبل شمال تهران , حتی در صورت خریداری باکیفیت ترین مبلمان باز هم بعد از گذشت چند سال با فرسودگی آن­ها روبه رو خواهید بود و در چنین شرایطی بهترین گزینه اقدام به تعمیرات است. حتی گاهی مواقع نیز ممکن است هیچ گونه اثری از فرسودگی در مبلمان به چشم نخورد اما طرح و رنگ مبلمان شما را زده کرده باشد و بخواهید با کمترین هزینه تغییری بزرگ در مبلمان و در نهایت در دکوراسیون داخلی خانه خود ایجاد کنید.

اگر شما نیز به تازگی به فکر تعمیر و ایجاد تغییراتی در مبلمان خود افتاده ­اید و ساکن شمال تهران هستید تعمیر مبل شمال تهران برای شما بهترین گزینه به شمار خواهد رفت. مناطق تحت پوشش تعمیرات شمال تهران عبارتند از :

تجریشنیاورانقلهک
جمارانازگللویزان
دروساقدسیهزعفرانیه
مینی سیتیسوهانکشهرک غرب
ونکحسین‌آباد( مبارک‌آباد )سعادت آباد
تهران ویلافرحزاددرکه
ظفراوینولنجک
الهیهجردندزاشیب
آجودانیهمحمودیهفرمانیه
کامرانیهداودیهقیطریه

 

تعمیرات مبل شرق تهران

تعمیر مبل شرق تهران , در محدوده شرق تهران و به خصوص محدوده تهرانپارس به نزدیکی با بازار مبل دلاوران تعداد زیادی کارگاه تولیدی مبل وجود دارند. که اکثر این کارگاه ها در محدوده تهرانپارس شرقی , خاک سفید و قنات کوثر قرار گرفته اند. کارگاه تعمیر مبل قنات کوثر که شعبه مرکزی مبل کوثر است نیز در این محدوده قرار دارد و آماده سرویس دهی به همشهریان عزیز در محدوده شرق تهران است.

اگر برای تعمیرات مبلمان خود در محدوده شرق تهران به دنبال یک گزینه معتبر و مطمئن هستید میتوانید با مبل کوثر که شعبه اصلی ماست تماس بگیرید. محدوده تحت پوشش ما در شرق تهران عبارت است از:

پاسداران (متمایل به شمال شرق)بزرگراه رسالتساقدوش
هرویهنگامتهرانپارس
حکیمیهتهران نوشمیران نو
دلاورانسراجاستخر
امام حسینافسریهمسعودیه
شهرک والفجرپیروزیدماوند
چهار راه تلفنخانههفت حوضلویزان
قاسم‌آبادپدر ثانیتسلیحات
وحیدیهاصفهانکحشمتیه
نارمکخاک سفیدسرخه‌حصار
شمس‌آبادمجیدیهمجیدیه
قنات کوثرنظام‌آبادآهنگ غربی
آهنگ شرقیشقایقفرجام

تعمیرات مبل غرب تهران

یکی از خدمات خوب مرکز تعمیر مبل غرب تهران این است که شما می­توانید از مخصصین این مرکز مشاوره رایگان دریافت نمایید. در این مشاوره پس از بررسی مبلمان به شما گفته خواهد شد که آیا مبلمان مورد نظر ارزش هزینه خواهند داشت یا خیر؟

برای تعمیرات مبلمان در محدوده غرب تهران و در محله های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

پونکصادقیهستارخانجنت آباد
شهر زیباشهرانطرشتگیشا
چیتگرشهرک اکباتانتهرانسرآزادی
 حصارکبلوار فردوسکنوردآورد

چرا تعمیر مبل ارزان ؟

تعمیرات مبل ارزان, پیشنهاد دوستانه ما به شما این است که به تبلیغات تعمیرات مبل ارزان اعتماد نکنید. البته که تعمیر مبل ارزان یکی از عباراتی‌ است که روزانه تعداد زیادی آن را جستجو میکنند. حتماً شنیده اید که میگویند “هیچ ارزانی بی علت نیست” و در زمینه تعمیرات مبل مهمترین دلیل ارزانی پایین بودن کیفیت خدمات و مواد اولیه است که موجب پایین آمدن قیمت میشود. با استفاده ار فوم و اسفنج ارزان و بی کیفیت , رنگ کاری مبل ارزان , فنر های نا مرغوب و ترمیم نکردن کلاف (اسکلت) مبل باعث میشود شما قیمت ارزان تری پرداخت کنید اما در مدت زمانی کوتاهی به دلیل خرابی مبل مجدداً باید هزینه چند باره انجام دهید.

 

نکات مهم در تعمیر مبل که باید به آنها توجه کنید:

 1. اولین نکته مهم برای تعمیر مبل راحتیاطمینان پیدا کردن از کیفیت کلاف یا همان اسکلت مبل است. به دلیل اینکه کلاف مبل راحتی دیده نمیشود تخصیص شرایط کلاف مبل کار آسانی نیست و بهتر است ابتدا با یک تعمیرکار مطمئن مبل مشورت کنید. این احتمال وجود دارد که مبل راحتی به دلیل بی کیفیت بودن کلاف آن ارزش تعمیر را نداشته باشد.
 2. ابتدا نمونه کارهای تعمیر مبل تعمیرکار را بررسی کنید و بعد به او اعتماد کنید. سپس با او تماس بگیرید. بهتر است ابتدا عکس مبل راحتی خود را برای تعمیرکار مبل بفرستید و از او برای تعمیر مبل مشورت بگیرید.
 3. برای خرید پارچه مبلبسیار دقت کنید . زیبایی و ظاهر مبل شما بستگی به پارچه ای که انتخاب میکنید دارد. برای انتخاب پارچه هم می توانید از کارشناسان ما مشورت بگیرید.
 4. برای مبل راحنی کیفیت فوم و اسفنجی در در آن به کار می رود اهمین زیادی دارد. لازم است در مورد نوع فومی که قرار است برای شما کار شود با تعمیرکار مبل به توافق برسید.
 5. حتماً راجع به همه هزینه ها از جمله : خرید پارچه , هزینه رنگ کاری مبل , هزینه تعویض پارچه مبل و هزینه حمل و نقل و ایاب ذهاب به صورت شفاف در ابتدا صحبت کنید.
 6. هزینه هایی مانند رنگ کاری مبل و تعمیر کلاف بهتر است به صورت جداگانه اعلام شوند و شما برای انجام آنها تصمیم گیری کنید.

 

انواع روش های تعمیر مبل راحتی

بسته به نوع خرابی مبل شما دو نوع روش برای تعمیر مبل راحتی وجود دارد:

 1. تعمیر مبل در منزلاگر شما جز آدم های فنی هستید و دوست دارید تعمیر مبل در منزل انجام دهید ما در مطلب جداگانه ای آموزش این کار را برای شما تهیه کرده ایم. اما به این نکته توجه داشته باشید که تنها خرابی های جزئی را می توان در منزل تعمیر کرد.
 2. تعمیر مبل توسط متخصص در کارگاهبرای تعمیر تخصصی مبل تان می توانید با یکی از شرکت های معتبر مانند تعمیرات مبل کوثر تماس بگیرید. خدمات مشاوره و بازدید توسط کارشناسان مبل کوثر رایگان است.

تعمیر تخصصی مبل راحتی ۰۹۱۲۳۵۰۷۵۳۹

رنگ کاری مبلمان

در صورتیکه چوب مبلمان شکستگی ندارد برای ترمیم رنگ چوب و تغییر رنگ چوب مبل استیل می توانید خودتان اقداماتی انجام دهید.برای بهبود وضعیت رنگ مبل و بهتر دیده شده آن میتوانید به راحتی از محلول آب و صابون به کمک یک پارچه زبر کمک بگیرید.

پارچه های آستری گزینه مناسب برای تمیز کردن سطح چوب هستند. برای پاک کردن لکه های سفید می توانید از دستمالی که به الکل آغشته شده است و یا پدهای الکی استفاده نمایید. البته باید توجه داشته باشید که در این مورد زیاده روی نکنید چرا که ممکن است رنگ چوب آسیب ببیند.

یک روش خوب جهت بیشتر کردن عمر وسابل چوب از جمله مبلمان استفاده از واکس های مخصوص است. شما میتوانید واکس های مخصوص چوب مبل خود را از رنگ فروشی تهیه کنید و به راحتی مبلمان خود را مجدد نو کنید.

اگر مبلمان و وسایل چوبی شما دچار خراشیدگی شدند استفاده از ماژیک های لکه گیر و همچنین تهیه رنگ مناسب می توانند گزینه های ارزانی برای شما باشند. استفاده از ماژیک و رنگ های آماده در برخی از مواقع و برای خراش های کوچک می توانند راه گشا باشند.

اما افراد متخصص تعمیرات مبل کوثر برای ترمیم رنگ مبلمان به صورت اصولی ابتدا لایه رنگ فعلی را به طور کامل بر میدارند و به اصلاح پوسته میزنند. بعد از آن عملیات زیر سازی روی چوب انجام می شود تا به یک سطح صاف و صیقلی برسیم. در نهایت عملیات رنگ کاری روی چوب انجام میشود که در مطلب رنگ کاری مبلمان به طور کامل در این مورد صحبت کرده ایم.

تعویض پارچه مبل

اگر کلاف مبل مشکل جدی نداشته باشد با تعویض پارچه مبل می توانید مبل خود کاملا نو کنید. پارچه مبل اهمیت زیادی دارد چرا مهمترین عنصر بصری در طراحی مبلمان است. همانطور که پیشتر بیان شد هزینه تعویض پارچه مبل نبست به خرید مبل جدید بسیار مرقون به صرفه تر است.

اگر کار تعویض پارچه مبل راحتی شما به خوبی و با کیفیت انجام شود مبل شما کاملا نو خواهد شد و با هزینه نسبتا پایین مجدد یک مبلمان راحتی نو خواهید داشت. تعویض رویه مبل جز مواردی است که در خانه نمیتوان آن را انجام داد و برای تعویض رویه لازم است مبل به کارگاه منتقل شود.

تعویض رویه مبل, برای انتخاب پارچه مبل می توانید از متخصصان این کار کمک بگیرید. کارشناسان تعمیرات در هنگام مراجعه همراه خود آلبومی از انواع پارچه های مبلی را به منزل شما می آورند و میتوانید انتخاب پارچه را در محل انجام دهید. کیفیت پارچه مبل بسیار اهمیت دارد پس لازم است پارچه ای انتخاب کنید که منایب مبل شما باشد و در برابر کثیفی و لکه و پارگی مقاومت خوبی داشته باشد.

خدمات رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل راحتی , مبل های  راحتی به دیلی استفاده زیاد و همیشگی از آنها معمولا بعد از مدتی دچار خرابی در ناحیه نشیمن میشوند. فرورفتگی کفی و دسته های مبل راحتی جز خرابی های معمول این نوع مبل هستند. در مطلب رویه کوبی مبل به طور مفصل در این مورد صحبت کردیم.

اگر بخواهیم به زبان ساده رویه کوبی مبل راحتی را تعریف کنیم , به کار چسباندن پارچه به مبل رویه کوبی می گویند اما در حالت کلی به مجموعه کارهایی که بعد از رنگ کاری روی کلاف (اسکلت مبل) انجام میشود تا ساختار مبل تکمیل شود هم با همین نام یاد میکنند. اضافه کردن یا تعوض فنر ها , چسباندن اسفنج و فوم روی کلاف , اندازه گیری , برش و دوخت پارچه و در نهایت وصل کردن پارچه روی مبل را رویه کوبی میگویند.

هزینه رویه کوبی مبل راحتی به نوع و متراژ پارچه مبلی و همچنین میزان تخصص رویه کوب مبل بستگی دارند. مجدداً به شما توصیه میکنیم به افراد کم تجربه با قیمت ارزان اعتماد نکنید چرا به دلیل کیفیت پایین کار شما مجبور به پرداخت چند باره هزینه های خواهید شد.

شکستگی پایه مبل

شکستگی، لقی و خرابی پایه مبل با توجه به موارد مختلفی صورت می گیرد که برای حل مشکلات مبلمان و پایه ی مبل خود می توانید به کارگاه های تعمیر و رویه کوبی مبل مراجعه کنید. از دلایل خرابی و شکستگی پایه مبلمان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 1. اشیاء سنگینقرار دادن اجسام با وزن بالا بر روی مبلی که تحمل آن وزن را ندارد موجب می شود تا پایه ی مبل با کوچک ترین حرکتی ترک بردارد یا بشکند.
 2. قرار دادن مبل در جای ناهموارممکن است افراد مبل را در جای ناصاف و ناهموار قرار دهند در این صورت نیز پایه ی مبل با نشستن افراد بر روی آن شکسته یا ترک بر می دارد.
 3. جا به جایی زیادجا به جایی بیش از حد موجب سایش خواهد شد. اگر برای جابه جایی مبل را روی سطح زمین بکشید پایه های آن به مرور زمان دچار سایش شده و به تعمیر نیاز خواهد داشت.

همچنین در جابه جایی ممکن است مبل به زمین بیفتد و در این صورت نیز پایه های آن دچار مشکلاتی خواهند شد.

تعویض تشک‌, فوم, اسفنج و فنر

تعمیر فوم مبل , فرو رفتگی تشک و دسته های مبل راحتی جز خرابی های مبلمان راحتی است که تقریبا همه ما تجربه آن را داریم.۲ دلیل اصلی ایجاد این مشکل استفاده زیاد از مبل و کیفیت پایین فوم و فنر و در کل مواد اولیه به کار رفته در مبل است.

 

تعمیر نشیمن مبل راحتی و دوخت تشک مبل راحتی اهمیت زیادی دارد چرا که میزان راحتی مبلمان تا حد زیادی به واسطه تشک , فوم و فنر به کار رفته در آن مشخی میشود. شکستن فنر مبل راحتی و خراب شدن تشک و دفورمه شدن فوم از مشکلاتی هستند که با تعمیرات مبل راحتی برطرف میشوند.

تعمیر فنر مبل , در صورت خراب شدن قسمت نشیمن مبل نیازی به خرید مبل جدید نیست چرا که تعمیرکاران با تجربه ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت مبل شما مثل روز اول تحویل‌تان خواهند داد.د

در بعضی از مدل های مبل راحتی که تشک به بدنه مبل نچسبیده است (در صورتیکه فنر مبل سالم باشد) می توانید به راحتی فوم داخل تشک را با کمترین هزینه عوض کنید و مشکل نشیمن مبل خود را با کمترین هزینه برطرف کنید.

استعلام هزینه تعمیرات ۰۹۱۲۳۵۰۷۵۳۹

تعمیرات مبلمان ال

تعمیرات مبلمان ال نیز همچون دیگر انواع مبلمان می باشد اما پوشیده شدن کل سطح مبل راحتی ال با پارچه مبلی ایجاب می کند که در صورت نیاز به رویه کوبی و تعویض پارچه مبل از فرد متخصص و باتجربه ای در این زمینه کمک گرفته شود. چرا که ممکن است عدم برخورداری فرد از توانایی و مهارت لازم در این زمینه کشیدگی بیش از حد پارچه مبل و یا چروک شدن پارچه مبل به دلیل شل بودن و کم کشیدن پارچه را به همراه داشته باشد که به هیچ عنوان ظاهر زیبایی را برای مبلمان شما به ارمغان نخواهد آورد.

بی شک یکی از اولین سوالاتی که پیش از اقدام به تعمیرات مبل ال در ذهن افراد شکل خواهد گرفت مربوط به هزینه های تعمیر مبل راحتی ال می باشد. واقعیت آن است که عوامل مختلفی در هزینه تعمیرات مبل تاثیر خواهند داشت و نمی توان به طور کلی هزینه ثابتی را برای این کار عنوان نمود، البته در بخش قیمت تعمیرات به طور کامل دربار این عوامل صحبت کردیم.

تعمیر کلاف مبل

تعمیر کلاف مبل راحتی یکی دیگر از بخش های مهم تعمیرات است. به اسکلت اصلی مبل معمولا از جنس چوب ساخته میشود کلاف می گویند. مشکلات کلاف مبل بعد از جدا کردن پارچه ، فوم و اسفنج نمایان میشوند. تعمیرکاران حرفه ای قبل از اینکه شروع به رویه کوبی مبل راحتی کنند ابتدا از سالم بودن کلاف مبل مطمئن میشوند.

تعمیرشکستگی مبل راحتی معمولا بستگی زیادی به نوع  طراحی مبل دارد. مثلا در بعضی از مدل ها می توان کار تعمیر پایه شکسته مبل را در منزل انجام داد و به راحتی با باز و بسته کردن چند پیچ پایه مبل را عوض کرد. اما گاهی ممکن است بسته به نوع طراحی مبل برای تعویض پایه مبل نیاز به شکافتن پارچه مبل باشد.

در صورتیکه مبل شما شکسته است می توانید عکس آن را برای ما ارسال کنید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید تا بهترین راهکار به شما ارائه شود.

تعمیر مبل استیل

تعمیرات مبل استیل , با توجه به قیمت بالای مبل استیل تعمیر آن گزینه بسیار مناسب می آید. از جمله دلایلی برای تعمیر مبل استیل می توان به آنها اشاره کرد شکستگی پایه مبل , تعمیر تاج مبل , تعویض پارچه مبل و برطرف کردن فرورفتگی کفی مبل اشاره کرد. اما با توجه به تغییرات به روز مد و دکوراسیون نیز می توان اقدام به تعویض پارچه مبل کرد.

نیروهای متخصص و باتجربه مبل کوثر آماده ارائه کلیه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه خدمات مبل استیل به شما عزیزان هستند.

قیمت تعمیر مبل سال ۱۴۰۰

قیمت تعمیر مبل ۱۴۰۰ به دلیل تغییر قیمت مواد اولیه از جمله  قیمت رنگ و قیمت پارچه (که بخض عمده‌ای از هزینه تعمیرات را شامل میشود) نسبت به سال گذشته افزایش نسبی داشته است. قیمت تعمیر مبل راحتی بین ۲۰۰ هزار تومان الی ۵ میلیون تومان است. همچنین قیمت تعمیر مبل استیل از ۲۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان است. همانطور که بارها ذکر شده برای اعلام دقیق قیمت تعمیر مبل لازم است تا تصویر مبلمان خود را از طریق واتساپ برای کارشناسان ما ارسال کنید. موارد تعیین کننده در قیمت تعمیرات مبل عباراتند از :

 1. هزینه خرید پارچه مبل
 2. هزینه تعمیر کلاف
 3. هزینه رنگ کاری مبلمان
 4. هرینه رویه کوبی
 5. هزینه حمل و نقل

نمونه کارهای تعمیرات مبلمان

همانطور که قبلا اشاره شد , برای برآورد هزینه تعمیرات می توانید عکس مبل خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید. در ادامه تعدادی از نمونه کار های ما را مشاهده میکنید:

پیدا کردن تعمیرگاه مبل متخصص

اگر در گذشته تجربه تعمیرات مبلمان داشته باشید می دانید که تفاوت افراد متخصص واقعی و افرادی صرفا با بدقولی در نهایت کار نه چندان خوبی تحویل شما میدهند چیست. برای پیدا کردن افراد متخصص در هر حوزه ای از جمله حوزه تعمیرات بهتر است به سابقه افراد مراجعه کنید و با کسانی که سابقه طولانی در این حوزه دارند کار کنید. تعداد مشتریان راضی می تواند معیار خوبی برای انتخاب شما باشد.

نکته دیگر برای انتخاب تعمیرگاه مبل معتبر داشتن جواز از نهاد های مربوطه است که می تواند تا حد زیادی خاطر شما آسوده کند. چرا که افرادی که تحت نظر اتحادیه درودگران و مبل سازان کار میکنند در صورت بروز مشکل می بایست به اتحادیه پاسخگو باشند. از همین رو داشتن جواز نشانه اعتباری است که شما میتوانید روی آن حساب کنید. در زیر تصور جواز کسب مبل کوثر را می توانید مشاهده نمایید.

سوالات متداول مشتریان

قسمتی از پارچه مبل راحتی من پاره شده , آیا امکان تعمیر آن وجود دارد؟

بله , درصورتیکه پارچه مبل شما در بازار موجود باشد امکان ترمیم آن وجود دارد.

قیمت تعمیر مبل چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه تعمیر مبل به عواملی مانند نوع پارچه و میزان ظرافت مبل شما بستگی دارد.

مبل من پارچه ای است , آیا میتوان پارچه آن را با چرم تعویض کرد؟

بله در زمان انتخاب پارچه مبل می توانید پارچه چرمی تهیه کنید و برای رویه کوبی از چرم مورد نظر شما استفاده می شود.

آیا هزینه ایاب و ذهاب و جابجایی به عهده مشتری است ؟

تعمیرات مبل کوثر هزینه جابجایی را به عهده می گیرد و جابجایی برای مشتریان مجموعه رایگان انجام میشود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.